Csőszerelő szerelésvezető
Munkavégzés helye: Németország
Munkakezdés ideje:
Álláshirdetés leírása:

Akár azonnali munkakezdéssel, hosszú távú, egész éves munkavégzésre keresünk németül jól beszélő gépészeti rendszerek kivitelezésében jártas szerelésvezetőket, vagy brigádvezetőket Németországi munkaterületekre.

Főbb feladatok, munkák:
• Teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen
• Időütemtervek követése, határidők betartatása
• A gépészeti tervek alapján az anyagszükséglet összeállítása, az anyagellátás biztosítása
• A kivitelezési munka ellenőrzése, állandó nyomon követése, dokumentálása
• Folyamatos együttműködés a projektvezetőkkel
• Munkavállalók koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Német nyelv ismerete
• Kimagasló gépészeti szereléstechnikai ismeretek
• Szerelésvezetői tapasztalat (15-20 fő irányítása)
• Kiváló rajzolvasási készség
• B kategóriás jogosítvány
• Határozott, kiváló szervezőkészséggel rendelkező személy, aki képes az emberek irányítására
• Nagyobb kivitelezői munkákban szerzett gépészeti tapasztalat

Amit kínálunk:
• Biztos vállalati háttér
• Hosszútávú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés, projektpénz
• Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
• Céges laptop és mobiltelefon

Bővebb információ személyesen - akár Németországban is, elérhetőségünk: +3670 619 5990, allas@nefazz.com